Уж очень мне понравилось!!!
Я - малесеньке дитятко:В мене мама є і татко!
Ніжки, ручки, пуп, животик,
Носик, вушка, щічки, ротик...
У животику мій дім,
Дуже затишно у нім.






Комментарии
Вставка изображения
Можете загрузить в текст картинку со своего компьютера: