Консультации перинатального психолога

Вопрос:
Аноним , 7 февраля 2012 года
Доброї ночі. Сьогодні була на УЗД. Поясніть мені на простій мові про таке. Куприково-тімяний розмір плоду --12мм. Плідне яйце di --36*30мм. Частота серцевих скорочень плоду --не чітко. Жовтковий мішок --візуалізується. Середній внутрішній діаметр жовткового мішка --3мм. Помірний тонус на час огляду. Вагітність --7 нед. Остання менструація 10.12.2011р. Дуже дякую. Чекаю відповіді.

Ответ:
Мовчан Наталья Николаевна
перинатальный психолог
Простою мовою - ви вагітна. Приблизний термін вагітності - 7 тижнів.
Вся інша інформація необхідна для подальшого спостереження за розвитком дитини, вони потрібні лікарю.
Мамі потрібна усмішка та підтримка рідних.
Вітаю з вагітністю!