Бербеничук Ірина
,
31 августа 2011 года
Доброго дня,Марьям Магомедовна.
Хочу звернутися до вас за порадою.
Наш синочок народився 4 кг. 55 см. зараз йому 4 міс і 15 днів. Після народження був трошки жовтенький. В пологовому будинку зробили нейросонограму ніяких відхилень від норми по ній не було. Під час планового огляду невропатолога в 2 міс.лікар сказав зробити повторну нейросонограму в 4- 5 міс.,тому, що він і на далі залишався трошки жовтуватим.Нейросонограму ми зробили рівно в 4 міс. але показники вже відрізнялися від зазначеної норми:
Дані по НЕЙРОСОНОГРАМІ.
3 шлуночок - в нас 5 мм. поширений,а норма менше 3 мм.
Бокові шлуночки:
Правий:
лобний ріг -4 мм. має бути менше 2мм.
діл тіла- 4 мм має бути менше 4 мм
діл.суд.Спл.скроневий ріг -18 мм. має бути менше до 12 мм
потилочний ріг - 21 мм.
Лівий:
лобний ріг -4 мм. має бути менше 2мм.
діл тіла- 4 мм має бути менше 4 мм
потилочний ріг - 22 мм.
Судинні сплетіння :
правий і лівий шлуночок -збільшені
Велика цистерна 11мм. при нормі до 10 мм.
Пульсація судин посилена.
Назначили повторний контроль через 2 місяці.
Напишіть будь ласка, що означають ці результати по цій нейросонограмі, які можуть бути наслідки, як це може відобразитись на здоров"ї моєї дитини.
Завчасно дуже вдячна.
Чекаю відповіді.
З повагою Іра .
Ответ:
ответ готовится